ALPĪNISMS SACENSĪBAS KLINŠU KĀPŠANA TRENIŅI

climbVisi pamata treniņi notiek mūsu kluba Traverss mākslīgā kāpšanas sienā, adrese Lomonosova ielā 1, Rīgā, Transporta un sakaru institūta sporta zāles telpās
Informācija, nodarbības bērnu kāpšanas skolā.Klinšu kāpšanas treniņi notiek sekojošās dienās:
Pirmdienās: 19:00-21:00, treneris Vladimirs Stepanovs
Otrdienās: 19:00-21:00, trenere Jekaterina Koževņikova
Ceturtdienās: 19:00-21:00
Piektdienās: 18:30-20:30

Mākslīgā klinšu kāpšanas siena ir aprīkota ar vidu nepieciešamo kāpšanai ar augšējo un apakšējo drošināšanu. Vienmēr ir pieejami vairāk kā 30 maršruti ar grūtības kategorijām no 5b līdz 7b+/7c.

Visiem iesācējiem tiek piedāvāts kāpšanas aprīkojums (izņemot apavus) 


 

kursisorev2016

Visi, kas vēlās pārbaudīt savus spēkus alpīnisma tehnikas sacensībās, tiek aicināti uz sacensību alpīnisma tehnikas kursiem sasaitēm.
Sīkākā informācija pa tālr. 29251969 (Anastasija), 26168298 (Romāns).
Savus pieteikumus, lūdzu sūtiet arī uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

 


 

Tie, kas vēlas iegūt bāzes iemaņas alpīnismā vai arī paaugstināt savu alpīnisma tehnikas līmeni, ir gaidīti mūsu Alpīnisma skolā. Skola ietver sevī vairākus kursus ar teorētisko un praktisko daļu. Lai pierakstītos uz kursiem, lūdzu sekojiet jaunumiem mūsu mājas lapā vai arī aizpildiet sekojošu pieteikuma formu.

 


 

kids climb2016

Maziem sportistiem mūsu klubs piedāvā nodarbības bērnu kāpšanas skolā. Treniņus vada sertificēti treneri Vladimirs Stepanovs un Jana Rozenfelde.
Nodarbības notiek:
Pirmdienās 17:30-19:00
Ceturdienās 17:30 – 19:00
Papildinformācija:
Vladimirs (29129834), Jana (28381810), vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 


 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

. TRAVERSS brīdina, ka nodarbošanos ar alpīnismu, klinšu kāpšanu, kalnu tūrismu un citiem ekstremāliem darbības veidiem ir potenciāli bīstami jūsu veselībai un dzīvībai. Mēs neiesakam nodarboties ar kādu esktremālu sporta veidu bez pieredzēta un kvalificēta instruktora uzraudzības, kā arī bez noteiktā psiholoģiskās, tehniskās un fiziskās sagatavotības līmeņa. Jebkura materiāla izmantošana no traverss.lv mājas lapas tika atļauta tikai pēc alpīnistu kluba Traverss atļaujas. -