Uzmanību! Dalībnieku skaits ir ierobežots - 30 dalībniekus viena grupā
Attention! The number of participants is limited, 30 climbers per set.
Cienījamie Latvijas kāpēji it īpaši rīdzinieki!
Lūdzam jūs izvēlēties pirmo vai otro grupu, lai atstātu iespēju mūsu ārzemju draugiem kāpt 3.grupā!
Paldies
Nr. | Dalībnieks | Klubs | Pilsēta | Grupa |
---|---|---|---|---|
1 | Igors Sakels | Traverss | Riga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
2 | Aleksejs Šuktomovs | Traverss | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
3 | Alma Anna Ūbele | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) | |
4 | Kristaps Požarskis | Roffa | Riga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
5 | Edijs Polis | Virsotne | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
6 | Rolands Laganovskis | KSC | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
7 | Artūrs Svjatovs | Traverss | Riga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
8 | Pavel Shevelev | Traverss | Riga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
9 | Svetlana Visočina | Ind. | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
10 | Marija Nahimova | Traverss | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
11 | Uldis Kirtovskis | LACA | Salaspils | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
12 | Kristaps Eglītis | MT | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
13 | Irina Stepanova | Traverss | Riga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
14 | Edgars Pabērzs | MT | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
15 | Jānis Skujenieks | MT | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
16 | Milda Griciūnė | - | Vilnius | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
17 | Dominyka Lukauskienė | Montis magia | Vilnius | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
18 | Anda Lukstina | ind. | Babīte | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
19 | Juris Zīģelis | zigelis.lv | Saulkrasti | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
20 | Maija Berķe | Skala | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
21 | Tomass Dilāns | Virsotne | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
22 | Dmitriy Sevankaev | Virsotne | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
23 | Linda Danilāne | Traverss | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
24 | Baiba Leitāne | Traverss | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
25 | Arta Matelsone | BJC Daugmale | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
26 | Justinas Griciūnas | Vilnius | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) | |
27 | Kaspars Vilks | BJC Daugmale | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
28 | Santa Vilka | Bjc Daugmale | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
29 | Elza Elizabete Baraka | BJC Daugmale | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
30 | Kristīne Rjabova | BJC Daugmale | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
31 | Rolands Jankovskis | BJC Daugmale | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
32 | Kasparas Šiškauskas | Bonobo | Vilnius | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
33 | Ernests, Zvirgzdins | MT | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
34 | Gundars Kalns | MT | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
35 | Aleksandrs Ballods | BJC Daugmale | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
36 | Anete Zavadska | Daugmale | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
37 | Toms Dadeika | Daugmale | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
38 | Linards Jurģis Eglītis | RSP | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
39 | Roberts Pauls Eglītis | LACA | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
40 | Rita Šulgė | Montis Magia | Vilnius | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
41 | Adelė Dapkevičiūtė | Montis Magia | Vilnius | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
42 | Konstantīns Višņevskis | Traverss | Rīģa | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
43 | Elizabete Anna Rozīte | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) | |
44 | Elza Klīdzēja | Virsotne | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
45 | Annija Novicka | BJC Daugmale | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
46 | Gints Ušackis | Traverss | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
47 | Evija Urtāne | Daugmale | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
48 | Mikus Stašs | Virsotne | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
49 | Pavel Dubickij | Montis Magia | Vilnius | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
50 | Jurijs Krasanovs | Skala | Riga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
51 | Kaspars Vanags | Atsaite | Iksķile | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
52 | Dzintars Irbe | Novadnieki | Saldus | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
53 | Rihards Uldis Sproģis | Novadnieki | Saldus | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
54 | Jānis Mūrnieks | Novadnieki | Saldus | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
55 | Oskars Raģis | Liepāja | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) | |
56 | Miks Bumbulis | Liepāja | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) | |
57 | Ilya Frolov | Scala Dream | Klaipėda | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
58 | Vita Frolova | Scala Dream | Klaipėda | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
59 | Šarūnas Lukauskas | Montis Magia | Vilnius | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
60 | Diana Lismane | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) | |
61 | Atis Šteinbergs | BJC Daugmale | Riga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
62 | Ainārs Ungurs | Riga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) | |
63 | Vitālijs Šakels | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) | |
64 | Pavel Timonin | Scaladream | Klaipėda | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
65 | Vladimirs Iljins | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) | |
66 | Inese Pučeka | Daugmale | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
67 | Daria Nikolaeva | Montis Magia | Vilnius | 3 set. 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
68 | Vladislavs Karpenko | Traverss | Rīga | 2 set. 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
69 | Anastasija Bosiha | Traverss | Riga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
70 | Jūlija Siliņa | RSP | Riga | 2 set 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
71 | Jekabs Ragis | Riga | 2 set 09:10 - 12:10 (25.02.2023) | |
72 | Jānis Auzāns | Daugmale | Rīga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
73 | Josefs judins | BJC Daugmale | Riga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
74 | Klāvs Vess | Rīga | 3 set 13:10 - 16:10 (25.02.2023) | |
75 | Mārtiņš Vanags | RSP | Rīga | 3 set 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
76 | Darja Drozdova | RSP | Rīga | 3 set 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
77 | Makars Lavišs | Skala | Rīga | 3 set 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
78 | Igors Kučinskis | Liepāja | 3 set 13:10 - 16:10 (25.02.2023) | |
79 | Romāns Voičenko | VORO Climbing solution | Liepaja | 3 set 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
80 | Simon Crouzet | OL | Riga | 1 set 18:40 - 21:40 (24.02.2023) |
81 | Mihails Cvetkovs | Atsaite | Ventspils | 3 set 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
82 | Nikita Olhovskis | Skala | Riga | 3 set 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
83 | Tatjana Oļeičenko | Liepāja | 3 set 13:10 - 16:10 (25.02.2023) | |
84 | Edvards Gruzitis | SIKA FBC | Rīga | 2 set 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |
85 | Ksenia Galinsh | Traverss | Rīga | 3 set 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
86 | Olga Buličeva | Skala | Riga | 3 set 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
87 | Kęstutis Skrupskelis | Strong spirit | Vilnius | 3 set 13:10 - 16:10 (25.02.2023) |
88 | Kārlis Purviņš | Virsotne | Rīga | 2 set 09:10 - 12:10 (25.02.2023) |